Muslum-Gurses.com Sosyal Medya hesaplarımız;

Facebook

Muslum-Gurses.com da paylaşılan şarkıları facebook üzerinden takip etmeniz için açmış olduğumuz Resmi facebook sayfasıdır.

Youtube

Müslüm Gürses şarkılarını dinlemeniz için oluşturduğumuz Youtube hesabında, Müslüm Gürses’in tüm albüm şarkıları yer almaktadır.

Twitter

Twitter hesabımızda yine Müslüm Gürses’in en beğenilen şarkı sözü paylaşımı yaptığımız sosyal medya hesabımızdır.

Tumblr

Müslüm Baba için açtığımız Tumblr hesabımız daha önceleri aktif olarak paylaşım yapmıyorduk fakat, tumblr sayfamıza editör tutarak günlük olarak Baba’nın resimli sözleri paylaşılmaktadır.

Google Plus – Koleksiyon

Google Plus hesabımızın da yer alan Müslüm Gürses Koleksiyon sayfasıdır. Diğer sosyal medya sayfalarımızdaki gibi bu Google Koleksiyon sayfasında da Müslüm Gürses ile ilgili paylaşımlar yapılmaktadır.

Feedburner

Siz ziyaretçilerimiz için direkt olarak hizmet sunma servisi olmasa da Google sunduğu bur hizmet sayesinde; Sitemizde yazdığımız yazılar Google dışındaki diğer arama motor ve blog dizinlerinde yer almamızı sağlıyor.

Pinterest

Pinterest yazı pinleme/bloglama sayfasını kullanan Müslümcü arkadaşlar içinde bir sayfa oluşturduk. Sitemizde yayınlanan Müslüm Gürses ile ilgili tüm söz arşivine Pinterest adresinden de takip edebilirsiniz..